RGIS rozpoczyna nowy okres rozwoju i innowacji

2023-03-14
US annoucement linkedin PL 2

2 lata temu firma RGIS, będąca liderem w sektorze inwentaryzacji oraz usług związanych z zarządzaniem danymi , poinformowała o swojej decyzji o wycofaniu się z rynków  Ameryki Północnej i przekazaniu działalności  biznesowej w ręce WIS International. Zgodnie z przyjętą strategią, w kwietniu 2021  RGIS sfinalizował zakup firmy IVALIS, mającej już ugruntowaną pozycję na europejskim rynku,  i idealnie wpisującej się w plan rozwoju firmy, której celem było poszerzenie zasięgu działalności.  Dzięki tym decyzjom firma RGIS mogła skupić się na wzmocnieniu kluczowych obszarów działaności oraz wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań związanych z procesami inwentaryzacyjnymi.

Dzięki opatentowanemu przez RGIS systemowi gromadzenia danych, firma wprowadza przełomowe rozwiązania w zakresie inwentaryzacji i usług związanych ze zbieraniem danych. Dzięki  wiedzy oraz zaangażowaniu na rzecz innowacji, RGIS dąży do zapewnienia  Klientom nieporównywalnego poziomu dokładności, efektywności oraz transparentnego dostępu do danych. Wykorzystując technologie  oparte na chmurze danych, RGIS jest w stanie rozszerzać swoją działalność na nowe rynki za pomocą nowych form współpracy lub franczyzy.

„Głównym celem RGIS jest wspieranie firm w optymalizacji procesów związanych z inwentaryzacją i zarządzaniem danymi, aby mogły skoncentrować się na rozwoju biznesu i działaniu na rzecz swoich Klientów. RGIS ma wyjątkową pozycję, dzięki której może aktywnie  wpływać na strategięwzrostu, rozszerzać pakiet oferowanych usług z odnosić sukcesy sprzedażowe na dynamicznie zmieniającym się rynku” –  powiedział Asaf Cohen, CEO w RGIS.

RGIS pragnie wyrazić swoją wdzięczność wobec lojalnych klientów, partnerów i pracowników, którzy przyczynili się do osiągnięcia sukcesu firmy na przestrzeni ostatnich lat. W związku z nadchodzącym etapem rozwoju, poszukujemy osóbktóre chciałyby  nawiązać z nami współpracę i wesprzeć nas w tym procesie..

Aby dowiedzieć się więcej na temat firmy RGIS i jej pomysłach na udaną inwentaryzację odwiedź stronę www.rgis.com.

Jeśli masz dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu pod adresem PartnerUS@rgis.com

 

Opublikowany w: Najnowsze wiadomości

Poprzedni artykuł: Oferty franczyzowe RGIS

Następny artykuł: Dan Sheffield