Skąd taka nazwa?

Nazwa RGIS oznacza po angielsku usługi inwentaryzacyjne w handlu detalicznym (Retail Grocery Inventory Services). Wczesne sukcesy pozwoliły nam jednak rozwinąć model biznesowy i w krótkim czasie rozszerzyć go również na inne sektory. Dziesięć lat później rozwinęliśmy się dalece poza wąskie ramy narzucone przez nazwę naszej firmy. RGIS wykonuje obecnie ponad 800 inwentaryzacji dziennie dla firm z dowolnej branży i wielkości.

years-experience-65
Zasięg Globalny

RGIS ma biura w Ameryce, Europie, Ameryce Łacińskiej i Azji…

RGIS_INTERNATIONAL_WORLD_PL
servicing-53-countries-marker
Obsługujemy 53 krajów za pomocą innowacyjnych rozwiązań w zakresie inwentaryzacji

Mając 3000 klientów na całym świecie i ponad 174 000 zrealizowanych zapasów na całym świecie, mamy zasoby we właściwym miejscu, aby niezawodnie i wydajnie zrealizować każdy projekt.

Nasze technologie

Nasze technologie

Mobile_Technology

Szybkość i precyzja. Urządzenia mobilne RGIS, w tym skanery do inwentaryzacji i aplikacje tabletowe, zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o dokładnej rejestracji danych inwentaryzacyjnych.

Badania i rozwój

Engineer, Scientists and Developers Gathered Around Illuminated Conference Table in Technology Research Center, Talking, Finding Solution and Analysing Industrial Engine Design. Close-up Hands Shot

Wydajność i skuteczność. Inwestujemy w sprzęt, procesy i wszystko, co może przyczynić się do rozwoju firmy w przyszłości. Nieustannie doskonalimy istniejące narzędzia i opracowujemy rozwiązania dostosowane do pojawiających się trendów.

Zgodność z SSAE 16

Businessman tick correct sign mark for document approve in checkbox, project acceptance and quality assurance concept, Take an assessment, questionnaire, evaluation, vote yes result.

Dokładność i bezpieczeństwo. Uczestniczymy w niezależnych corocznych ocenach SSAE 16. Oznacza to, że skupiamy się na bezpieczeństwie danych, kontroli procesów i zgodności danych.​​

Pionierzy zarządzania zapasami: RGIS

W 1958 roku Thomas J. Nicholson założył RGIS, aby zaoferować sklepom spożywczym dokładną i ekonomiczną alternatywę przeprowadzania inwentaryzacji wewnętrznej.
W ciągu kilku lat firma rozszerzyła swoją działalność poza obszar Środkowego Zachodu i zaczęła prowadzić spisy inwentaryzacyjne na terenie całych Stanów Zjednoczonych, a następnie na całym świecie.

Lata 50.
timeline-1950s

W 1958 roku powstaje firma Retail Grocery Inventory Services. Siedziba główna przenosi się z piwnicy domu rodziny Nicholson do biura w Detroit, Michigan.

Lata 60.
timeline-1960s

Otwarcie nowych biur w Illinois, na Florydzie, w stanie Wisconsin, Ohio, Missouri, Indianie, Luizjanie i Minnesocie. RGIS zaznacza swoją międzynarodową obecność otwierając siedzibę w Kanadzie.

Lata 70.
timeline-1970s

RGIS inwestuje w nowe technologie, wprowadzając elektroniczny kalkulator SCM oraz zaprojektowany na zamówienie kalkulator TJN.

Lata 80.
timeline-1980s

RGIS wprowadza na rynek mikrokomputer Audit® – jest to technologia zastrzeżona. RGIS tworzy również centrum danych HQ na potrzeby przetwarzania informacji.

Lata 90.
timeline-1990s

Wzrasta globalny zasięg oddziaływania dzięki otwarciu biur w Meksyku, Nowej Szkocji, Kolumbii Brytyjskiej, Izraelu i Brazylii. Technologia robi olbrzymi skok naprzód dzięki wprowadzeniu programu Portable Financial (PORTFN).

Pierwsza dekada XXI wieku
timeline-2000s

Otwarcie biur w kolejnych dziesięciu krajach. RGIS wypuszcza na rynek bezprzewodowy skaner RM-1 i rewolucjonizuje sposób przechwytywania danych inwentaryzacyjnych. Grupa Blackstone nabywa pakiet kontrolny RGIS.

Lata 2010.
timeline-2010s

Postępy w dziedzinie technologii bezprzewodowej i oprogramowania umożliwiają raportowanie w czasie rzeczywistym. Aplikacje mobilne oferują nowe poziomy analizy i przejrzystości.​​​​​​​​​​​​​​

Lata 2020.
Business network concept. Customer support. Shaking hands.

Przejęcie Ivalis w Europie i Brazylii oraz WIS UK i Meksyk, wraz z oferowanymi możliwościami franczyzy, zwiększa i wzmacnia globalny zasięg RGIS.

2023 – do chwili obecnej
RM3_finger_laser

Inwestycje w najnowocześniejsze zaawansowane technologie zapewniają innowacyjne rozwiązania inwentaryzacyjne dla klientów, w tym NGEN Cloud, Voice Count, Finger Laser i RFID.

Nasze przywództwo

asaf-cohen
Asaf Cohen

Chief Executive Officer

heinz_krause
Heinz Krause

Chief Financial Officer – International

nicola_stevens
Nicola Stevens

Executive Vice President of Global Operations and Process Improvement

elise_cordier
Elise Cordier

General Counsel and DPO – International

sudipto-nandy
Sudipto Nandy

Chief Information Officer – International

RGIS_Neil_Storey_Photo
Neil Storey

Chief Revenue Officer – International

pierrick_min
Pierrick Min

President, Europe

jan_morlok
Jan Morlok

President, Asia Pacific and Latin America