Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skąd taka nazwa?

Nazwa RGIS oznacza po angielsku usługi inwentaryzacyjne w handlu detalicznym (Retail Grocery Inventory Services). Wczesne sukcesy pozwoliły nam jednak rozwinąć model biznesowy i w krótkim czasie rozszerzyć go również na inne sektory. Dziesięć lat później rozwinęliśmy się dalece poza wąskie ramy narzucone przez nazwę naszej firmy. RGIS wykonuje obecnie ponad 1400 inwentaryzacji dziennie dla firm z dowolnej branży i wielkości.

​LATA DOŚWIADCZEŃ​

 

Ponad 40 krajów z lokalnymi zespołami.

Zatrudniając 34 tys. pracowników w ponad 200 miejscach na całym świecie, posiadamy zasoby niezbędne do niezawodnej i efektywnej realizacji każdego projektu.Zobacz wszystkie nasze lokalizacje.

​​​
​​

Nasze technologie

Nasze technologie

Szybkość i precyzja. Urządzenia mobilne RGIS, w tym skanery do inwentaryzacji i aplikacje tabletowe, zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o dokładnej rejestracji danych inwentaryzacyjnych.

BADANIA I ROZWÓJ

Wydajność i skuteczność. Inwestujemy w sprzęt, procesy i wszystko, co może przyczynić się do rozwoju firmy w przyszłości. Nieustannie doskonalimy istniejące narzędzia i opracowujemy rozwiązania dostosowane do pojawiających się trendów.

ZGODNOŚĆ Z SSAE 16

Dokładność i bezpieczeństwo. Uczestniczymy w niezależnych corocznych ocenach SSAE 16. Oznacza to, że skupiamy się na bezpieczeństwie danych, kontroli procesów i zgodności danych.​​

Pionierzy zarządzania zapasami: RGIS

W 1958 roku Thomas J. Nicholson założył RGIS, aby zaoferować sklepom spożywczym dokładną i ekonomiczną alternatywę przeprowadzania inwentaryzacji wewnętrznej. W ciągu kilku lat firma rozszerzyła swoją działalność poza obszar Środkowego Zachodu i zaczęła prowadzić spisy inwentaryzacyjne na terenie całych Stanów Zjednoczonych, a następnie na całym świecie.
 •  

  Lata 50.

  W 1958 roku powstaje firma Retail Grocery Inventory Services. Siedziba główna przenosi się z piwnicy domu rodziny Nicholson do biura w Detroit, Michigan.
   

 •  

  Lata 60.

  Otwarcie nowych biur w Illinois, na Florydzie, w stanie Wisconsin, Ohio, Missouri, Indianie, Luizjanie i Minnesocie. RGIS zaznacza swoją międzynarodową obecność otwierając siedzibę w Kanadzie.
   

 •  

  Lata 70.

  RGIS inwestuje w nowe technologie, wprowadzając elektroniczny kalkulator SCM oraz zaprojektowany na zamówienie kalkulator TJN.

 •  

  Lata 80.

  RGIS wprowadza na rynek mikrokomputer Audit® - jest to technologia zastrzeżona. RGIS tworzy również centrum danych HQ na potrzeby przetwarzania informacji.

 •  

  Lata 90.

  Wzrasta globalny zasięg oddziaływania dzięki otwarciu biur w Meksyku, Nowej Szkocji, Kolumbii Brytyjskiej, Izraelu i Brazylii. Technologia robi olbrzymi skok naprzód dzięki wprowadzeniu programu Portable Financial (PORTFN).
   

 •  

  Pierwsza dekada XXI wieku

  ​Otwarcie biur w kolejnych dziesięciu krajach. RGIS wypuszcza na rynek bezprzewodowy skaner RM-1 i rewolucjonizuje sposób przechwytywania danych inwentaryzacyjnych. Grupa Blackstone nabywa pakiet kontrolny RGIS.
   

 •  

  Od roku 2010 do dzisiaj

  Postępy w dziedzinie technologii bezprzewodowej i oprogramowania umożliwiają raportowanie w czasie rzeczywistym. Aplikacje mobilne oferują nowe poziomy analizy i przejrzystości.​​​​​​​​​​​​​​

Nasze przywództwo

Asaf Cohen  

Asaf Cohen

Chief Executive Officer 

Sudipto Nandy  

Sudipto Nandy

Chief Information Officer - International

Heinz Krause  

Heinz Krause

Chief Financial Officer – International

Elise Cordier  

Elise Cordier

General Counsel and DPO - International

Simon Parry  

Simon Parry

Commercial Director – International

 
Greg Schooneveldt  

Greg Schooneveldt

President, Asia Pacific

Jorge Schmidt  

Jorge Schmidt

President, Latin America

Pierrick Min  

Pierrick Min

President, Europe

Nicola Stevens  

Nicola Stevens

Vice President of Operations – International