Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Sign In

Skąd taka nazwa?

Nazwa RGIS oznacza po angielsku usługi inwentaryzacyjne w handlu detalicznym (Retail Grocery Inventory Services). Wczesne sukcesy pozwoliły nam jednak rozwinąć model biznesowy i w krótkim czasie rozszerzyć go również na inne sektory. Dziś RGIS wykonuje ponad 1400 inwentaryzacji dziennie dla małych i dużych firm z różnych branż.​

​Lat Doświadczenia​

 

Ponad 40 krajów z lokalnymi zespołami.

Zatrudniając 34 tys. pracowników w ponad 200 miejscach na całym świecie, posiadamy zasoby niezbędne do niezawodnej i efektywnej realizacji każdego projektu.

​​​
​​

Nasze technologie

Technologia mobilna

Wydajność i dokładność. Podręczne urządzenia RGIS, w tym skanery inwentaryzacyjne i aplikacje tabletowe, zostały specjalnie zaprojektowane do dokładnego pozyskiwania danych inwentaryzacyjnych.

Badania i rozwój

Skuteczność i efektywność. Inwestujemy w wyposażenie, procesy i we wszystko, co może przynieść przyszłość. Stale doskonalimy istniejące narzędzia i rozwijamy nowe rozwiązania dla pojawiających się potrzeb rynku.

Planowanie przestrzeni handlowej

Nadzór i optymalizacja. Nasze oprogramowanie do planowania przestrzeni handlowej pozwala sieciom handlowym analizować i kontrolować rozmieszczenie towaru w sklepach, oszczędzając zarówno czas jak i koszty.​​

Pionierzy zarządzania zapasami: RGIS

Thomas J. Nicholson założył RGIS w 1958 roku w Stanach Zjednoczonych. Jego celem było dostarczenie sklepom dokładniejszej i bardziej ekonomicznej alternatywy dla inwentaryzacji przeprowadzanych z wykorzystaniem własnego personelu. W ciągu kilku lat biznes ekspandował poza stany środkowo-wschodnie i objął swoim zasięgiem całe USA, oraz rozpoczął działalność w innych krajach.​​
 •  

  Lata 50.

  Główna siedziba przenosi się z piwnicy domu Nicholsona do biura w Detroit w stanie Michigan.
   

 •  

  Lata 60.

  Nowe biura zostają otwarte w stanach Illinois, Indiana, Louisiana i w Minnesocie. RGIS pojawia się także na arenie międzynarodowej, otwierając biuro w Kanadzie.
   

 •  

  Lata 70.

  RGIS inwestuje w nowe technologie, wprowadzając do użytku elektroniczną maszynę liczącą SCM oraz zaprojektowaną na własne potrzeby maszynę liczącą TJN.

 •  

  Lata 80.

  RGIS wprowadza na rynek mikrokomputer Audit® oparty o opatentowaną technologię. RGIS rozwija również własne Data Center.

 •  

  Lata 90.

  Światowy zasięg rozszerza się o biura w Meksyku, Nowej Szkocji, Kolumbii Brytyjskiej, Izraelu oraz Brazylii. Technologia robi milowy krok, wraz z wprowadzeniem oprogramowania PORTFN (Portable Financial).
   

 •  

  Lata 2000-2010

  ​Zostają otwarte biura w kolejnych 10 krajach. RGIS wprowadza bezprzewodowy skaner RM-1 i rewolucjonizuje sposób pozyskiwania danych inwentaryzacyjnych. Fundusz Blackstone inwestuje w RGIS.
   

 •  

  Po roku 2010

  Rozwój technologii bezprzewodowej i oprogramowania umożliwiają raportowanie w czasie rzeczywistym. Mobilne aplikacje pozwalają na całkiem nowy poziom wglądu w proces inwentaryzacji oraz zwiększają jego przejrzystość.​​​​​​​​​​​​​​

Nasz Przywództwo

Siegfried De Smedt  

Siegfried De Smedt

Chief Executive Officer – U.S. and Canada

Asaf Cohen  

Asaf Cohen

Chief Executive Officer – International

Michael Pomeroy  

Michael Pomeroy

Chief Financial Officer

Priscilla Messir  

Priscilla Messir

Chief Human Resources Officer

 
Stephanie Clifford  

Stephanie Clifford

Secretary and General Counsel

Greg Schooneveldt  

Greg Schooneveldt

President, Asia Pacific

Jorge Schmidt  

Jorge Schmidt

President, Latin America

Dean Juliano  

Dean Juliano

President, Canada