Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skąd taka nazwa?

Nazwa RGIS oznacza po angielsku usługi inwentaryzacyjne w handlu detalicznym (Retail Grocery Inventory Services). Wczesne sukcesy pozwoliły nam jednak rozwinąć model biznesowy i w krótkim czasie rozszerzyć go również na inne sektory. Dziesięć lat później rozwinęliśmy się dalece poza wąskie ramy narzucone przez nazwę naszej firmy. RGIS wykonuje obecnie ponad 800 inwentaryzacji dziennie dla firm z dowolnej branży i wielkości.

​LATA DOŚWIADCZEŃ​


Zasięg Globalny

Firma RGIS ma swoje biura w Europie, Ameryce Łacieńskiej i w Azji

Map
 

Obsługujemy 43 krajów za pomocą innowacyjnych rozwiązań w zakresie inwentaryzacji

Mając 3000 klientów na całym świecie i ponad 174 000 zrealizowanych zapasów na całym świecie, mamy zasoby we właściwym miejscu, aby niezawodnie i wydajnie zrealizować każdy projekt.​

​​

Nasze technologie

Nasze technologie

Szybkość i precyzja. Urządzenia mobilne RGIS, w tym skanery do inwentaryzacji i aplikacje tabletowe, zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o dokładnej rejestracji danych inwentaryzacyjnych.

BADANIA I ROZWÓJ

Wydajność i skuteczność. Inwestujemy w sprzęt, procesy i wszystko, co może przyczynić się do rozwoju firmy w przyszłości. Nieustannie doskonalimy istniejące narzędzia i opracowujemy rozwiązania dostosowane do pojawiających się trendów.

ZGODNOŚĆ Z SSAE 16

Dokładność i bezpieczeństwo. Uczestniczymy w niezależnych corocznych ocenach SSAE 16. Oznacza to, że skupiamy się na bezpieczeństwie danych, kontroli procesów i zgodności danych.​​

Pionierzy zarządzania zapasami: RGIS

W 1958 roku Thomas J. Nicholson założył RGIS, aby zaoferować sklepom spożywczym dokładną i ekonomiczną alternatywę przeprowadzania inwentaryzacji wewnętrznej. W ciągu kilku lat firma rozszerzyła swoją działalność poza obszar Środkowego Zachodu i zaczęła prowadzić spisy inwentaryzacyjne na terenie całych Stanów Zjednoczonych, a następnie na całym świecie.
 •  

  Lata 50.

  W 1958 roku powstaje firma Retail Grocery Inventory Services. Siedziba główna przenosi się z piwnicy domu rodziny Nicholson do biura w Detroit, Michigan.
   

 •  

  Lata 60.

  Otwarcie nowych biur w Illinois, na Florydzie, w stanie Wisconsin, Ohio, Missouri, Indianie, Luizjanie i Minnesocie. RGIS zaznacza swoją międzynarodową obecność otwierając siedzibę w Kanadzie.
   

 •  

  Lata 70.

  RGIS inwestuje w nowe technologie, wprowadzając elektroniczny kalkulator SCM oraz zaprojektowany na zamówienie kalkulator TJN.

 •  

  Lata 80.

  RGIS wprowadza na rynek mikrokomputer Audit® - jest to technologia zastrzeżona. RGIS tworzy również centrum danych HQ na potrzeby przetwarzania informacji.

 •  

  Lata 90.

  Wzrasta globalny zasięg oddziaływania dzięki otwarciu biur w Meksyku, Nowej Szkocji, Kolumbii Brytyjskiej, Izraelu i Brazylii. Technologia robi olbrzymi skok naprzód dzięki wprowadzeniu programu Portable Financial (PORTFN).
   

 •  

  Pierwsza dekada XXI wieku

  ​Otwarcie biur w kolejnych dziesięciu krajach. RGIS wypuszcza na rynek bezprzewodowy skaner RM-1 i rewolucjonizuje sposób przechwytywania danych inwentaryzacyjnych. Grupa Blackstone nabywa pakiet kontrolny RGIS.
   

 •  

  2010s

  Postępy w dziedzinie technologii bezprzewodowej i oprogramowania umożliwiają raportowanie w czasie rzeczywistym. Aplikacje mobilne oferują nowe poziomy analizy i przejrzystości.​​​​​​​​​​​​​​

 •  

  2020 – do chwili obecnej

  Przejęcie Ivalis w Europie i Brazylii oraz WIS UK i Meksyk, wraz z oferowanymi możliwościami franczyzy, zwiększa i wzmacnia globalny zasięg RGIS. Inwestycje w najnowocześniejsze zaawansowane technologie zapewniają innowacyjne rozwiązania inwentaryzacyjne dla klientów, w tym NGEN Cloud, Voice Count, Finger Laser i RFID.​Nuestro Liderazgo

Asaf Cohen  

Asaf Cohen

Chief Executive Officer 

Heinz Krause  

Heinz Krause

Chief Financial Officer – International

Nicola Stevens  

Nicola Stevens

Executive Vice President of Global Operations and Process Improvement

Elise Cordier  

Elise Cordier

General Counsel and DPO – International

 
Sudipto Nandy  

Sudipto Nandy

Chief Information Officer – International

Neil Storey  

Neil Storey

Chief Revenue Officer – International

Pierrick Min  

Pierrick Min

President, Europe

Jan Morlok  

Jan Morlok

President, Asia Pacific and Latin America