Inwentaryzacja nigdy nie była tak prosta

omnichannel retailing

Inwentaryzacja nigdy nie była tak prosta – skorzystaj z pomocy firmy rgis.pl Inwentaryzacja w firmie to proces żmudny, któremu należy poświęcić sporo czasu. Przedsiębiorcy nie przepadają za przeprowadzaniem samodzielnie inwentaryzacji, ponieważ wiąże się to z wielogodzinnym przygotowaniem dokumentacji, przeszkoleniem pracowników i kilkudniowym remanentem. Najlepszym więc wyjściem jest wynająć firmę zewnętrzną, która w inwentaryzacjach ma doświadczenie.

RGIS (Retail Grocery Inventory Services) – usługi inwentaryzacyjne w handlu detalicznym

Jeśli nie czujesz się na siłach, by samodzielnie zorganizować inwentaryzację w firmie, skorzystaj z firmy RGIS działającej na rynku europejskim, amerykańskim oraz azjatyckim. Ich doświadczenie to przeprowadzonych 800 inwentaryzacji dziennie w firmach dowolnej wielkości oraz branży. Obsługując 37 krajów, mając 3 tysiące klientów i 174 tysiące zrealizowanych zapasów na całym świecie są firmą będącą na właściwym miejscu, aby zrealizować każdy ze zleconych projektów.

Co zyskasz na zatrudnieniu firmy RGIS?

Kiedy RGIS zajmie się inwentaryzacją w twojej firmie, ty zajmiesz się obsługą klienta, tak by nie stracić z nim kontaktu i skupisz się, chociażby na przedstawieniu nowej oferty handlowej. Korzystając z firmy zewnętrznej, możesz mieć pewność przeprowadzenia sprawnych działań inwentaryzacyjnych, które nie będą się ciągnąć w nieskończoność z powodu na przykład złego policzenia towaru. Otrzymasz sprawdzony, wyszkolony i doświadczony zespół pracowników z firmy RGIS, które w sposób obiektywny policzą towar. Na koniec dostaniesz plik wynikowy, który tylko zaczytasz do swojego systemu.

Nowoczesny sprzęt i innowacyjna technologia

Czasy drukowania arkuszy inwentaryzacyjnych odeszły do lamusa. Obecnie stosuje się zaawansowaną technologię i sprawdzone procesy. Inwentaryzacje przeprowadzane przez RGIS prowadzone są wyłącznie elektronicznie ze zdalnym dostępem do danych oraz informacji o stanach magazynowych. Remanent przeprowadzany jest w zgodzie z przepisami oraz zasadami poufności.

Na jakie działania trzeba być przygotowanym?

Proces inwentaryzacji wymaga przygotowania planu, dostosowania się do warunków, możesz więc liczyć i na tym etapie na pomoc ze strony RGIS. Następnie specjalnie wyszkolony zespół przeprowadza inwentaryzację z zachowaniem pełnej przejrzystości działań, dostępem do danych, jak i z wykorzystaniem wszelkich dostępnych zasad bezpieczeństwa.

Przeszkoleni specjaliści z firmy RGIS przeprowadzają dogłębną analizę, która pozwoli uzyskać skrupulatne informacje o jednostce magazynowej.