Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Zarząd powołuje nowych, współzarządzających Dyrektorów Generalnych

AUBURN HILLS (28 wrzesień 2017) – RGIS, globalny lider na rynku usług inwentaryzacyjnych oraz zbierania danych, ogłasza rezygnację z funkcji Dyrektora Generalnego, Briana McDonald, postanowienie wchodzi w życie od dnia 1 października 2017. McDonald pełnił funkcję Dyrektora Generalnego począwszy od grudnia 2014 roku. 
 
„Chcieliśmy podziękować Brianowi za jego przywództwo oraz oddanie podczas piastowania stanowiska jako Dyrektor Generalny”, powiedział Przewodniczący Zarządu, Doug Steenland.
 
Aby zastąpić Briana McDonald, Zarząd RGIS, z dniem 1 października 2017, powołuje dwóch współzarządzających Dyrektorów Generalnych: George’a Browna, Prezesa spółki RGIS w USA oraz Prezesa na Europę, Asafa Cohena.
 
George Brown zostaje Dyrektorem Generalnym USA oraz Kanady.
Asaf Cohen zostaje Dyrektorem Generalnym międzynarodowym, włączając w to Europę, Azję Pacyficzną, Południową Amerykę oraz Meksyk.
 
Obydwaj Dyrektorzy będą raportowali bezpośrednio do Zarządu RGIS.
 
„Obaj, George i Asaf, mają duże doświadczenie w zarządzaniu spółkami, wartości zorientowane na klienta i poświęcają się doskonaleniu działań operacyjnych, co daje RGIS dobre szanse na dalszy rozwój” powiedział Steenland. „Zarząd RGIS jest bardzo zadowolony z wyboru dwóch tak doświadczonych przywódców, którzy ufnie poprowadzą RGIS w przyszłość”, dodał Steenland. 
 
George Brown dołączył do RGIS w 2015 roku jako Prezes ds. Operacyjnych USA. Zanim dołączył do RGIS, Pan Brown spędził ostatnie siedem lat na wyższych stanowiskach menedżerskich w spółce Schindler Elevator Corporation, gdzie pełnił funkcje Wice Prezesa oraz Regionalnego Prezesa ds. Operacyjnych. Pan Brown był odpowiedzialny za zapewnienie ogólnego kierownictwa oraz wyznaczenie kierunków strategicznych w wymienionych obszarach biznesu. Przed przyłączeniem się do Schindler Elevator, Pan Brown pracował na wyższych stanowiskach menedżerskich w United Technologies Inc. / Otis Elevator Co. W tych rolach przyczynił się do poprawy ogólnej wydajności biznesowej Spółki poprzez zastosowanie segmentacji klientów, dynamiczne strategie cenowe, inicjatywy rozwoju nowych gałęzi biznesu oraz oparte na procesie i danych podejście do wydajności operacyjnej.
Pan Brown ukończył Uniwersytet Wiliama Patersona w 1989 roku. Dyplom MBA zdobył w roku 1995 na Uniwersytecie Fordham.
 
Asaf Cohen w momencie nominacji zajmował stanowisko Prezesa na Europę i jest w spółce RGIS od roku 2007. Pan Cohen ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia w zarządzaniu operacyjnym oraz strategicznym, na wysokich stanowiskach menedżerskich, obejmujących zarówno przywództwo globalnym spółkom jak i międzynarodowe przejęcia. Pan Cohen celuje w rozwój przy użyciu nowoczesnych technologii oraz produktów. Przed pracą w RGIS Asaf Cohen utworzył w roku 1999 spółkę ISICS Software Systems i pracował w niej jako Dyrektor Generalny aż do roku 2007, kiedy to Spółka ISICS została wykupiona przez RGIS.
 
Pan Cohen ukończył studia wyższe z ekonomii oraz logistyki na Uniwersytecie Bar Ilan w 1992 roku oraz studia z rachunkowości w 2003 roku na Uniwersytecie w Tel -Awiwie. Otrzymał również stopień naukowy z zarządzania księgowością od Izraelskiego Ministerstwa Prawa w 2003 roku.
Dowodził elitarną jednostką opancerzoną w Izraelskich Siłach Obronnych w latach 1992- 1997 oraz ukończył zaawansowany kurs oficerski w amerykańskiej Akademii w Fort Lee w Wirginii w 1995 roku.

 
Informacja o RGIS 
RGIS dostarcza klientom usługę pełnej inwentaryzacji, która zawiera dodatkowe analizy, zarządzanie przestrzenią sprzedaży, remodeling, rozwiązania RFID.
Spółka może się poszczycić udokumentowanymi sukcesami we wszystkich obszarach retailu, opieki zdrowotnej oraz gospodarki magazynowej, a więc nie jest zaskoczeniem, że coraz więcej firm zaufało RGIS. 

 

 

Dan Sheffieldhttps://www.rgis.pl/centrum-wiedzy/aktualności/dan-sheffieldDan Sheffield
RGIS Embarking on a New Era of Growth and Innovationhttps://www.rgis.pl/centrum-wiedzy/aktualności/rgis-embarking-on-a-new-era-of-growth-and-innovationRGIS Embarking on a New Era of Growth and Innovation
Inwentaryzacja stref magazynowych i produkcyjnych https://www.rgis.pl/studium-przypadku/inwentaryzacja-stref-magazynowych-i-produkcyjnychInwentaryzacja stref magazynowych i produkcyjnych
Inwentaryzacja środków trwałych z użyciem technologii RFIDhttps://www.rgis.pl/studium-przypadku/inwentaryzacja-środków-trwałych-z-użyciem-technologii-rfidInwentaryzacja środków trwałych z użyciem technologii RFID
Inwentaryzacja nigdy nie była tak prostahttps://www.rgis.pl/typy-analizy/inwentaryzacja-nigdy-nie-była-tak-prosta-Inwentaryzacja nigdy nie była tak prosta

2017-09-28T04:00:00Z
Dyrektor Generalny RGIS, McDonald ogłasza wycofanie się z pełnionej funkcji.