Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Dan Sheffield

Dan Sheffield był sercem i duszą RGIS. Dan reprezentował RGIS z najwyższymi standardami zawodowymi oraz swoim dojrzałym i stabilnym przywództwem. Dan zawsze dbał o każdego pracownika.

Dan rozpoczął swoją skromną podróż z RGIS jako audytor. Jego zapał i determinacja prowadziły go przez wszystkie szczeble kariery, by w końcu przejść na emeryturę jako President of Global Customer Service & Business Development z wielkim sukcesem.

Dan był zaufanym partnerem dla wszystkich, którzy kierowali organizacją i doskonale sprawdzał się w każdej roli, jaką pełnił.

Jego wpływ na firmę wykraczał daleko poza jego osobiste osiągnięcia. Dan stworzył "Sposób działania RGIS" i żył nim na co dzień.

Jego wysiłki w zakresie sprzedaży przyniosły wielu nowych strategicznych klientów, Dan był również integralnym liderem ekspansji na Amerykę Południową i Europę, torując drogę dla obecnej marki RGIS.

To właśnie szacunek, jaki Dan zdobył od naszych klientów, będzie definiował jego dziedzictwo. Nasza organizacja zawdzięcza mu wiele z tego, kim jesteśmy dzisiaj. Jego wkład w RGIS był kluczowy dla sukcesu firmy, a jego dziedzictwo nadal wpływa na RGIS i branżę inwentaryzacji i usług detalicznych.

Podczas tworzenia naszego nowego systemu planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) nie mogliśmy wymyślić lepszej nazwy. Wszystko zostało zaprojektowane, opracowane i stworzone przez pracowników RGIS.

Dan był moralnym kompasem firmy i nadal jest uznawany za takiego poprzez system ERP, który nosi trafną nazwę "Sheffield". 

 

Dan Sheffieldhttps://www.rgis.pl/centrum-wiedzy/aktualności/dan-sheffieldDan Sheffield
RGIS Embarking on a New Era of Growth and Innovationhttps://www.rgis.pl/centrum-wiedzy/aktualności/rgis-embarking-on-a-new-era-of-growth-and-innovationRGIS Embarking on a New Era of Growth and Innovation
Inwentaryzacja stref magazynowych i produkcyjnych https://www.rgis.pl/studium-przypadku/inwentaryzacja-stref-magazynowych-i-produkcyjnychInwentaryzacja stref magazynowych i produkcyjnych
Inwentaryzacja środków trwałych z użyciem technologii RFIDhttps://www.rgis.pl/studium-przypadku/inwentaryzacja-środków-trwałych-z-użyciem-technologii-rfidInwentaryzacja środków trwałych z użyciem technologii RFID
Inwentaryzacja nigdy nie była tak prostahttps://www.rgis.pl/typy-analizy/inwentaryzacja-nigdy-nie-była-tak-prosta-Inwentaryzacja nigdy nie była tak prosta

2023-06-13T04:00:00Z